Lesrooster Body & Mind Zaal Ypenburg

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
09:00
09:00
10:00
Zoe
Hata Yoga
09:30
09:30
10:30
Shirley
Yin Yoga
09:30
10:30
Zoe
Hata Yoga
10:00
17:30
17:30
18:30
Steffi
Core Strength Vinyasa
18:00
18:00
19:00
Sabrina
Pilates
18:30
18:30
19:30
Petra
Astanga Yoga
19:00

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Zaterdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
18:30
18:30
19:30
Petra
Astanga Yoga
19:00

Donderdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
09:30
09:30
10:30
Shirley
Yin Yoga
10:00

Maandag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
09:00
09:00
10:00
Zoe
Hata Yoga
09:30
09:30
10:30
Zoe
Hata Yoga
10:00

Woensdag

Zaterdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
17:30
17:30
18:30
Steffi
Core Strength Vinyasa
18:00

Dinsdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
18:00
18:00
19:00
Sabrina
Pilates
18:30

Woensdag

No events available!

Lesrooster Aerobics Zaal Ypenburg

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
09:30
Abs Workout
Romy
09:30
10:00
Fat Attack!
Romy
09:30
10:00
Power Pump
Raymundo
09:30
10:30
Zumba
Narelle
09:30
10:30
P.A.C.
09:30
10:00
10:00
RhythmBoxing
Radjesh
10:00
11:00
Carribean Zumba
10:00
11:00
10:30
11:00
Zumba
Radjesh
11:00
12:00
Zumba
Rynell
11:00
12:00
11:30
18:00
Power Pump
18:00
19:00

Zumba
Rynell
18:30
19:30
18:30
Body Shape
Yie Mee
18:30
19:30
Steps
Yie Mee
18:30
19:30
19:00
Piloxing
Sharmayne
19:00
20:00
BBB
19:00
20:00
19:30
RhythmBoxing
Yie Mee
19:30
20:30

Zumba
Mergyla
20:00
21:00
Carribean Zumba
19:30
20:30
RhythmBoxing
Yie Mee
19:30
20:30

Zumba
Patty
20:00
21:00
20:00
STRONG by Zumba™
Sharmayne
20:00
21:00
20:30
BBB
Rynell
20:30
21:30
21:00

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

Zaterdag

Zondag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
09:30
Abs Workout
Romy
09:30
10:00

Dinsdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
19:00
BBB
19:00
20:00
19:30
20:30
BBB
Rynell
20:30
21:30
21:00

Woensdag

  • BBB Rynell
    20:30 - 21:30

Vrijdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
09:30
Power Pump
Raymundo
09:30
10:30
10:00
18:00
Power Pump
18:00
19:00
18:30

Woensdag

Donderdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
18:30
Body Shape
Yie Mee
18:30
19:30
19:00

Dinsdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
10:00
RhythmBoxing
Radjesh
10:00
11:00
10:30
19:30
RhythmBoxing
Yie Mee
19:30
20:30
RhythmBoxing
Yie Mee
19:30
20:30
20:00

Dinsdag

Donderdag

Zaterdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
18:30
Steps
Yie Mee
18:30
19:30
19:00

Donderdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
09:30
Fat Attack!
Romy
09:30
10:00

Woensdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
19:00
Piloxing
Sharmayne
19:00
20:00
19:30

Maandag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
20:00
STRONG by Zumba™
Sharmayne
20:00
21:00
20:30

Maandag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
10:00
Carribean Zumba
10:00
11:00
10:30
19:30
Carribean Zumba
19:30
20:30
20:00

Woensdag

Zondag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
09:30
Zumba
Narelle
09:30
10:30
10:00
11:00
Zumba
Radjesh
11:00
12:00
Zumba
Rynell
11:00
12:00
11:30
18:30
Zumba
Rynell
18:30
19:30
19:00
20:00
Zumba
Mergyla
20:00
21:00
Zumba
Patty
20:00
21:00
20:30

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

Zaterdag

Zondag

No events available!
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
09:30
P.A.C.
09:30
10:00

Zaterdag

No events available!

Lesrooster Spinning Zaal Ypenburg

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
11:00
Spinning
Erik
11:00
12:00
11:30
18:00
Spinning
Gideon
18:00
19:00
18:30
Spinning
Erik
18:30
19:30
19:00

Dinsdag

Donderdag

Zondag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
11:00
Spinning
Erik
11:00
12:00
11:30
18:00
Spinning
Gideon
18:00
19:00
18:30
Spinning
Erik
18:30
19:30
19:00

Dinsdag

Donderdag

Zondag

No events available!

Lesrooster Functional training Ypenburg

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
09:00
Functional Training
Romy
09:00
09:30
18:00
18:30
Functional Training
Ruben
18:30
19:00
19:00
Functional Training
Melanie
19:00
19:30
19:30
Functional Training
Ruben
19:30
20:00

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
09:00
Functional Training
Romy
09:00
09:30
18:00
18:30
Functional Training
Ruben
18:30
19:00
19:00
Functional Training
Melanie
19:00
19:30
19:30
Functional Training
Ruben
19:30
20:00

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

No events available!

Lesrooster Danszaal

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
10:00
Kids Playhouse
Inloopuren: 10:00 uur | 10:30 uur | 11:00 uur | 11:30 uur
10:00
12:00
Junior Fitness & Bootcamp
6-9 jaar
10:00
11:00
10:30
11:00
Junior Fitness & Bootcamp
9-12 jaar
11:00
12:00
11:30

Zaterdag

  • Kids Playhouse Inloopuren: 10:00 uur | 10:30 uur | 11:00 uur | 11:30 uur
    10:00 - 12:00

Zondag

No events available!
No events available!
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
10:00
Junior Fitness & Bootcamp
6-9 jaar
10:00
11:00
10:30
11:00
Junior Fitness & Bootcamp
9-12 jaar
11:00
12:00
11:30

Zondag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
10:00
Kids Playhouse
Inloopuren: 10:00 uur | 10:30 uur | 11:00 uur | 11:30 uur
10:00
12:00
10:30
11:00
11:30

Zaterdag

  • Kids Playhouse Inloopuren: 10:00 uur | 10:30 uur | 11:00 uur | 11:30 uur
    10:00 - 12:00
No events available!

* Voor de kinderlessen vragen wij een vergoeding van €2,- per kind per les.